Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Haja” i Magdalena Pal z nowym utworem. „Szept” dostępny w sieci

Autor: w dniu 2024-02-11

Tomasz "Haja" Dawid to twórca związany z Piekarami Śląskimi. Przed premierą jego najnowszego utworu wykonanego wspólnie z Magdaleną Pal pytaliśmy o szczegóły, a od wczoraj słuchacze mogą poznać "Szept". 

Najnowszy utwór w wykonaniu Tomasza "Hai" Dawida i Magdaleny Pal od wczoraj dostępny jest w sieci. Zapytaliśmy o to, jakie emocje towarzyszą twórcy w związku z premierą.

– Za każdym razem czeka się na ten dzień dokładnie tak samo. Z takim dreszczykiem emocji, bo my wiemy jak ten efekt finalny już wygląda. Natomiast czeka się na ten moment, kiedy możemy podzielić się z resztą, że tak powiem świata tym naszym nowym dziełem, tym naszym przysłowiowym dzieckiem. Oczywiście też oczekujemy na zwrotne informacje, czy to się podobało czy nie. Wiadomo, tworzymy to z serducha, tworzymy to dla siebie, ale też dla tych, którzy nas słuchają i mamy nadzieję, że spodoba im się ten kawałek jak i klip – mówi w rozmowie z naszym reporterem Tomasz "Haja" Dawid.

Warto dodać, że trwają prace nad nowym albumem, powstało już kilka utworów. Niewykluczone, że premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

"Haja" i Magdalena Pal przychodzą z nowym utworem!