Teraz gramy:

Title

Artist
Background

II Piekarska Ustawka Sportowa już dziś

Autor: w dniu 2023-02-22

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu spotkają się dziś w ramach II Piekarskiej Ustawki Sportowej.
Stowarzyszenie Piekarskie Koła zaprasza na II Piekarską Ustawkę Sportową. Spotkanie rozpocznie się o 18:00. Organizatorom przyświeca jeden cel – wspólna dbałość o kondycję.

II Piekarska Ustawka Sportowa

Wspólnie rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez uczestnicy przemierzą trasę z piekarskiego MOSiR-u (ul. Olimpijska) do Parku w Kamieniu po ścieżce rowerowej. Długość trasy liczy 6 km. Tym razem zaproszenie do wzięcia udziału w Ustawce jest szczególnie kierowane do najmłodszych uczestników – organizatorzy przygotowują dla nich specjalną pogadankę piekarskich policjantów oraz upominki na mecie. W wydarzeniu weźmie udział Urszula Koszutska – wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego.

Gdzie start?

Wszyscy chętni spotkają się na terenie MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej. Start o godzinie 18:00. Wydarzenie polega na przejściu/przejeździe/przebiegnięciu wybranej trasy do mety w ciągu 60 minut. Wydarzenie kończy się po upływie założonego czasu bez względu na to, czy wszyscy uczestnicy dotrą we wskazanym czasie na metę, czy nie. Na mecie przewidziana jest niespodzianka. Organizatorzy przypominają, że po ścieżce rowerowej należy poruszać się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, a rowerzyści są zobowiązani do używania oświetlenia jednośladu. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia.