Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Urodzinowy weekend w Europie Centralnej

Autor: w dniu 2023-02-22

Europa Centralna w Gliwicach działa już od 10 lat. Z tej okazji przygotowała wyjątkowe wydarzenie. Na gości czekają między innymi warsztaty kreatywne. 

Europa Centralna na swoje 10. urodziny szykuje coś specjalnego. Przez cały tydzień, od 27 lutego aż do 4 marca, na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji. Każdego dnia można będzie wziąć udział m.in. w rodzinnych warsztatach kreatywnych, nie zabraknie słodkości oraz wyjątkowych prezentów jak vouchery do Suntago czy możliwość organizacji urodzin dziecka w jednej ze Śląskich Atrakcji.

Urodzinowy weekend w Europie Centralnej

Świętowanie rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 4 marca. Przez całe 6 dni na gości galerii czekać będą różnorodne atrakcje, których motywem przewodnim jest symboliczna liczba "10". W dniu swojego jubileuszu, 1 marca centrum przywita swoich klientów słodkościami. Można będzie spróbować urodzinowych babeczek i obejrzeć pokaz szalonych akrobacji na rolkach. Każdego dnia odbędą się inne, tematyczne warsztaty kreatywne, w których będą mogły wziąć udział dzieci z rodzicami. Oprócz dobrej zabawy przewidziane są konkursy z nagrodami. Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona, szczegóły i zapisy dostępne są na fanpage Europy Centralnej na Facebooku

Przygotowano prezenty

Jak na urodziny przystało, nie zabraknie również prezentów. Centrum przygotowało specjalne akcje, z cennymi nagrodami do wygrania. Osoby, które w dniach 2-4 marca zrobią zakupy za minimum 300 zł i dołączą do programu lojalnościowego, otrzymają helowy balon i włączą się do gry o nagrodę specjalną jaką będzie organizacja 10 urodzin dla swojego dziecka w jednej z trzech Śląskich Atrakcji. Zaś 3 osoby z najwyższymi paragonami otrzymają vouchery do Suntago.

Ponadto z okazji swojego święta Europa Centralna zwiększy okazję do zdobycia nagród dla osób należących do programu lojalnościowego "Centralnie Fajna Karta", doliczając do każdego paragonu dodatkowe 10 punktów.

Urodzinowy tydzień w Europie Centralnej będzie okazją do rodzinnego spędzenia czasu, dobrej zabawy oraz zdobycia cennych nagród.

Szczegółowy plan atrakcji dostępny jest na stronie https://europacentralna.eu/europa-robi-10-urodziny/