Teraz gramy:

Title

Artist
Background

III Piekarski Kiermasz Zabawek zakończony sukcesem!

Autor: w dniu 2023-12-17

Nie brakowało ani tych, którzy wsparli to wielkie dzieło, ani tych, którzy z takiej pomocy chcieli skorzystać. III Piekarski Kiermasz Zabawek zorganizowany dziś na Placu Noblistów Śląskich cieszył się dużym powodzeniem.

Dziś, 17 grudnia, na Placu Noblistów Śląskich odbywał się III Piekarski Kiermasz Zabawek. Organizatorzy podsumowali to wydarzenie i… mają powody do zadowolenia.

-Rozdaliśmy setki, tysiące zabawek, słodyczy, książek, gier, itp. Było tego kilka ton – informuje w poście podsumowującym dzisiejsze wydarzenie jego organizator Radosław Palacz.

W działania włączyło się wielu partnerów, którzy pomagali w rozdawaniu zabawek, przygotowywali popcorn, wypieki, oprawę muzyczną i prace porządkowe. Lista instytucji zaangażowanych w wydarzenie jest długa. Samo zainteresowanie tym, co działo się dziś w mieście przerosło oczekiwania tych, którzy zaangażowali się w to dzieło.

"To była jedna z największych imprez, którą miałem przyjemność organizować, przez Piekarski ryneczek przewinęło się kilka tysięcy ludzi, był moment, gdy myślałem, że Ryneczek okaże się za ciasny, ale wszystko przebiegało sprawnie, bo ilość ludzi rozłożyła się w czasie" – odnosi się do sprawy Palacz.

Byliśmy na miejscu, by przekonać się, ile faktycznie osób pojawiło się dziś na wydarzeniu i… frekwencja zrobiła na nas duże wrażenie, to trzeba było uwiecznić:

Jeszcze więcej fotografii udostępnił organizator – znany w mieście przedsiębiorca i społecznik Radosław Palacz: