Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Intensywne opady śniegu. Śmiertelny wypadek w Kobiórze

Autor: w dniu 2023-02-03

Intensywne opady śniegu sprawiają, że kierowcy muszą mierzyć się z poważnymi utrudnieniami na drogach. 

Nie brakuje dziś niepokojących zdarzeń na drogach sprawiają, że kierowcy muszą być uważni. Jeden wypadek śmiertelny miał miejsce w Kobiórze.

Śmiertelny wypadek w Kobiórze

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na ulicy Centralnej w Kobiórze – to leśny fragment drogi wojewódzkiej 928 z Mikołowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód osobowy Opel Corsa prowadzony przez 32-letniego mężczyznę wpadł tu w poślizg. Uderzył bokiem w jadący z naprzeciwka samochód dostawczy marki Citroen Jumper. Kierowcy osobówki nie zdołano uratować. Na miejscu trwają czynności służb.

Droga była zablokowana w obu kierunkach. Obecnie jest tam, jak informuje mł. asp. Wojciech Janosz z pszczyńskiej policji, wprowadzony ruch wahadłowy. Wyznaczono tu objazdy. Zdarzeń jest niestety więcej.

Sześć aut zderzyło się na S52

Na drodze ekspresowej S52 w miejscowości Grodziec na jezdni w kierunku Bielska-Białej zderzyły się łącznie cztery samochody, choć początkowo była mowa o sześciu. Miejscowość Giebło, powiat zawierciański – tu auto wpadło w poślizg, wpadło do rowu, jedna osoba jest ranna. Po zderzeniu dwóch ciężarówek zablokowany jest wjazd do Zwardonia. Dodatkowo kolizje miały miejsce na ulicy 1 maja w Rudzie Śląskiej, w Sosnowcu na Paderewskiego i w Mysłowicach na Podgórskiej.

Fot. OSP Kobiór


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.