Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kiełbasa z gwoździami. Strażnicy miejscy ostrzegają właścicieli psów

Autor: w dniu 2023-04-03

Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach ostrzega właścicieli psów przed kawałkami kiełbasy nafaszerowanej gwoździami.

Właściciel psa zabrał swojego pupila na spacer ulicą Stawową w Czechowicach-Dziedzicach. Zauważył wtedy, że ktoś rozrzucił śmiertelnie niebezpieczny dla czworonoga "smakołyk".

Kiełbasa z gwoździami – SM ostrzega właścicieli psów

Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach poinformowała, że 1 kwietnia na ulicy Stawowej i Legionów w tym mieście zabezpieczono kiełbasę, która była nafaszerowana gwoździami.

Fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Strażnicy miejscy zachęcają właścicieli psów spacerujących w szczególności wymienionymi ulicami o zwracanie uwagi na zachowanie psów w trakcie spacerów, by reagować w chwili, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że zwierzę może zjeść coś niebezpiecznego dla jego zdrowia i życia. Pracownicy SM skontrolowali opisywany rejon miasta i napotkali podejrzane jedzenie, które, jak widać na powyższych zdjęciach, zabezpieczyli, a potem powiadomili policję. Ci, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tego, kto mógł podrzucić groźne jedzenie proszony jest o kontakt z policją. To kolejna sytuacja, w której życie zwierząt jest zagrożone. O podobnej informowaliśmy w styczniu. Wówczas o swoje czworonogi obawiali się mieszkańcy Sosnowca. Policja apelowała wówczas, by zgłaszać takie zdarzenia.