Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kobieta została obrabowana. Napastnik chciał ją zgwałcić

Autor: w dniu 2023-10-10

Napastnik, który zerwał kobiecie z szyi złoty łańcuszek, usiłował ją zgwałcić. Pokrzywdzona o tej sytuacji zaalarmowała służby. Sprawca został schwytany w krótkim czasie od zgłoszenia.

Policjanci z komisariatu III w Sosnowcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo seksualne oraz rozbój na 47-letniej kobiecie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Znane są szczegóły tego zajścia.

Kobieta została obrabowana. Napastnik chciał ją zgwałcić

Mundurowi z komisariatu III otrzymali niepokojący telefon od jednej z mieszkanek Sosnowca. Z relacji kobiety wynikało, że nieznany jej mężczyzna napadł na nią, po czym zerwał jej z szyi złoty łańcuszek. Na tym jednak nie poprzestał. Oprócz tego usiłował wykorzystać ją seksualnie.

Roztrzęsiona 47-latka natychmiast zaalarmowała o wszystkim policjantów, opisując wygląd mężczyzny, który ją zaatakował. Mundurowi od razu ruszyli na jego poszukiwania. Niedaleko od miejsca, w którym doszło do zdarzenia, po niespełna godzinie, mundurowi zatrzymali sprawcę – 59-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej.

Odzyskali również skradziony kobiecie łańcuszek. Szybko okazało się, że mężczyzna był już znany policjantom, a w przeszłości był także karany za podobne przestępstwa. Po przedstawieniu zarzutów, 59-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Sosnowcu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.