play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Jest szansa na tańsze bilety Kolei Śląskich

today12 września 2022

Background

Zakup biletu Kolei Śląskich na www.kolejeslaskie.pl jest szybszy i wygodniejszy niż w kasie. A już teraz kupujący online mogą liczyć na 5% obniżkę – zarówno biletów jednorazowych, jak i okresowych. Koleje Śląskie i system sprzedaży e-podróżnik.pl chcą w ten sposób zachęcić pasażerów do jak najczęstszego kupowania biletów online, które stanowią bardziej komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego.

Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej bezpośrednio na stronie głównej www.kolejeslaskie.pl osoba planująca podróż – bez wychodzenia z domu i stania w kolejce – może szybko kupić bilet jednorazowy standardowy oraz w wersji “tam i z powrotem”. W wersji online jest też dostępny szeroki wybór biletów okresowych: 5-dniowy, miesięczny, jak również miesięczny na przewóz roweru.

Pasażer ma do dyspozycji te same ulgi i oferty promocyjne, co w kasie oraz ma zapewniony wygodny i bezpieczny sposób płatności: przelewem online, blikiem lub kartą. Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail – dzięki temu bilet jest łatwo dostępny w telefonie (czy innym urządzeniu mobilnym), a jego sprawdzenie trwa dosłownie sekundy.

Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu. – mówi Patrycja Tomaszczyk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich – A wrześniowa promocja w systemie e-podróżnik to doskonała okazja, by poznać wszystkie zalety biletu mobilnego i… zacząć z niego korzystać regularnie! – zachęca rzecznik Kolei Śląskich.

W jaki sposób skorzystać ze zniżki 5% w zakupach online? Wystarczy, że pasażer, w trakcie kupowania biletu, w “kroku” Podsumowanie, wprowadzi kod rabatowy: SLASKI-E-PODROZNIK. Obniżka jest dostępna dla wszystkich osób, którzy chcą podróżować Kolejami Śląskimi i zdecydują się na rezerwację online na stronie głównej www.kolejeslaskie.pl

Kod rabatowy jest ważny do końca września 2022 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów. Ta wynosi 5000 sztuk.

Foto i źródło: Koleje Śląskie

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content