Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kolizja w Piekarach Śląskich. Zderzyły się trzy samochody

Autor: w dniu 2023-02-01

Zderzenie trzech samochodów, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu ulic Roździeńskiego i Bednorza wyglądało groźnie. Poznaliśmy szczegóły zdarzenia. 

Dzisiaj o godzinie 9.04 na skrzyżowaniu ulic Roździeńskiego i Bednorza doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów – dwóch osobowych oraz jednego dostawczego, którymi podróżowało łącznie siedem osób.

Kolizja w Piekarach Śląskich – zderzyły się trzy auta

Jak doszło do opisywanego zdarzenia? Kierująca BMW młoda kobieta, jadąc w kierunku centrum miasta, zlekceważyła znak "STOP". Uderzyła w dostawcze Renault, jazdę zakończyła na barierkach znajdujących się przy drodze. W zdarzeniu uczestniczył też będący na skrzyżowaniu osobowy Ford Fiesta. Sprawczyni zamieszania została ukarana mandatem w wysokości 5000 złotych. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego (ZRM). Jedna osoba, kierowca samochodu osobowego, została zabrana do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. W działaniach brały udział dwa zastępy (7 ratowników) z JRG Piekary Śląskie. W trakcie działań skrzyżowanie było zamknięte od ruchu drogowego. Ruch przywrócono o godzinie 10.12.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.