Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Koncert za nakrętki w Pałacu w Rybnej

Autor: w dniu 2023-08-18

Czy wejście na każdy koncert jest możliwe tylko po zakupie biletu? Okazuje się, że niekoniecznie! Tak jest w powiecie tarnogórskim. 

Na koncert do Pałacu w Rybnej będzie można wejść za okazaniem… nakrętek. To w ramach kolejnej edycji cyklu "Muzyka na wagę". Koncerty w Tarnowskich Górach zaplanowano na 20 sierpnia, ale warto gromadzić plastikowe… bilety.

-Przyjmujemy nakrętki, a w zamian za to będzie można wejść na koncert 20 sierpnia, 23 sierpnia i 27 sierpnia w Pałacu w Rybnej. Pierwszego dnia zagra duet, który jest połączeniem muzyki klasycznej z muzyką elektroniczną, 23 znowu jest wstęp za plastikowe nakrętki. Anna Dereszowska – znana aktorka – będzie śpiewała w towarzystwie Romana Widaszka, który zagra na klarnecie i Magdaleny Duś – na fortepianie i Kwintetu Śląskich Kameralistów – mówi Ewa Kulisz , rzeczniczka tarnogórskiego magistratu.

Biorąc udział w tych koncertach, będzie można nie tylko przeżyć spotkanie z wysokiej klasy kulturą, ale także dołożyć swoją cegiełkę do realizacji szczytnego celu.

-Te nakrętki przekazujemy fundacji. Fundacje, żeby uzbierać na wózek inwalidzki, musi zebrać setki ton, bardzo chętnie je przyjmujemy – dodaje Kulisz.