Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kontrola osobowego Mercedesa zakończyła się aresztem

Autor: w dniu 2023-01-30

Ten mężczyzna nie powinien w ogóle prowadzić, ale za nic miał zakazy. Podczas policyjnej kontroli okazało się, że ma na koncie też inne przewinienia. 

Policjanci patrolując ulice powiatu bielskiego, zwrócili uwagę na jeden z samochodów, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Ich zachowanie wydawało się podejrzane…

Kontrola osobowego Mercedesa w powiecie bielskim

Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji bielskiej komendy, patrolując późnym wieczorem okolice Jasienicy i pobliskich miejscowości, zwrócili uwagę w rejonie Bielowicka na osobowego Mercedesa, którego kierujący i pasażer podejrzanie się zachowywali. Okazało się, że 32-letni mieszkaniec Bielska-Białej kierował autem, pomimo orzeczonego sądowego zakazu. To jednak nie koniec jego kłopotów. W trakcie kontroli znaleziono przy nim amfetaminę oraz dopalacze, z których można było przygotować ponad tysiąc działek dilerskich, wartych na czarnym rynku około 70 tysięcy złotych. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków i znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych. Ponieważ za przestępstwa będzie odpowiadał w warunkach recydywy, w więzieniu może spędzić nawet 15 lat.

Dodatkowo odpowie za kierowanie samochodem, pomimo orzeczonego prawomocnym wyrokiem zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna, na wniosek śledczych, decyzją bielskiego sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Źródło: KMP Bielsko-Biała


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.