Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kryminalne kombo mieszkańca Świętochłowic

Autor: w dniu 2024-03-19

Ten mężczyzna, kiedy wkroczył na drogę przestępstwa – zresztą nie pierwszy raz – dopuścił się nie jednego, a kilku przestępstw. Najpewniej spodziewał się, że wszystko pójdzie zgodnie z jego planem, ale przeliczył się, więc zapłaci za to, co zrobił.

Mundurowi świętochłowickiej komendy dostali zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanym pojeździe. Interwencja miała wyglądać jak jedna z wielu. Na miejscu, na trawie, zaparkowany był dostawczy Ford, a w środku siedział 41-letni mężczyzna. Niewłaściwe parkowanie to nie wszystko. Co działo się dalej?

Kryminalne kombo mieszkańca Świętochłowic

Kiedy doszło do spotkania 41-latka z policjantami, przystąpiono do niezbędnych czynności. Kiedy sprowadzono policyjne systemy, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez chorzowski sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. Kłopotów na koncie mężczyzny było jednak znacznie więcej.

Okazało się, że tablice rejestracyjne, które były założone na samochodzie, należały nie do Forda, tylko do Jaguara… W toku dalszych czynności okazało się, że dostawczak został skradziony na terenie Niemiec. Mężczyzna został zatrzymany przez świętochłowickich policjantów, a samochód odholowano na policyjny parking, gdzie będzie oczekiwać na swojego prawowitego właściciela.

41-latek usłyszał szereg zarzutów. Zgodnie z nakazem doprowadzenia trafił do aresztu, gdzie będzie oczekiwać na rozstrzygnięcie sprawy przez sąd.