Teraz gramy:

Title

Artist
Background

KS Orzeł Biały rozegra mecz z Polonią Bytom

Autor: w dniu 2023-10-16

Klub Sportowy "Orzeł Biały" Brzeziny Śląskie rozegra mecz z "Polonią" Bytom. Będzie to okazja do tego, by poczuć sportowe emocje, ale nie tylko. Będzie można także pomóc Markowi, który stracił nogę w wypadku. 
Piłkarze Klubu Sportowego "Orzeł Biały" Brzeziny Śląskie zmierzą się w najbliższą środę, 18 października, sparing z "Polonią" Bytom. Mecz towarzyski rozegrany zostanie w Bytomiu i będzie mu przyświecał ważny cel – pomoc Markowi, który zbiera obecnie środki na zakup protezy nogi.

KS "Orzeł Biały" Brzeziny Śląskie zmierzy się z "Polonią" Bytom

W związku ze sparingiem, który odbędzie się w najbliższą środę prezes Klubu Sportowego "Orzeł Biały" Brzeziny Śląskie Tadeusz Wieczorek zwrócił się do zarządu "Polonii" Bytom z propozycją, aby rozegrać mecz towarzyski pomiędzy drużynami dla Marka Nowaka, który był długoletnim zawodnikiem piekarskiego klubu, w którym brał udział w rozgrywkach ligi okręgowej, a także w klasie "A" będąc równocześnie sympatykiem "Polonii" Bytom.
Przypomnijmy, że pan Marek 2 czerwca 2023 roku uległ koszmarnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jadąc na motorze w drodze z pracy do domu, został poważnie poszkodowany i koniecznością była amputacja większości prawej nogi.
"Zapraszamy sympatyków naszego klubu na stadion "Polonii" Bytom przy ulicy Piłkarskiej nr 8 aby wesprzeć zbiórkę dla Marka, która pozwoli na dalszą rehabilitację naszego serdecznego kolegi z boiska" – czytamy w mediach społecznościowych piekarskiego klubu.
Dzieci i młodzież, wraz z rodzicami, wyjadą na opisywane spotkanie z parkingu przed budynku klubu przy ulicy Nałkowskiej 20 w Piekarach Śląskich o godz. 17:00.
"Sparing odbędzie się na nowym obiekcie Polonii Bytom przy ul. Piłkarskiej 8. Wstęp na mecz będzie wolny, natomiast przy wejściu na obiekt oraz na trybunach, Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom prowadzić będzie zbiórkę na rzecz Marka. W przerwie meczu przewidziano także licytacje atrakcyjnych przedmiotów, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na konto zrzutki"informuje na swojej stronie internetowej Polonia Bytom.
Z historią pana Marka można zapoznać się, wchodząc na stronę internetową zbiórki stworzonej w serwisie pomagam.pl:
Zdjęcie wyróżniające: facebook/Polonia Bytom