Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Łączy ich piłka siatkowa. „Aktywni” organizują kolejny turniej

Autor: w dniu 2023-10-20

Łączy ich piłka siatkowa. "Aktywni" organizują swój kolejny turniej. Odbędzie się on w niedzielę, 22 października w Radzionkowie.

W 2020 roku było ich dwunastu – obecnie jest stu dwudziestu. Spotykają się niemal codziennie na halach w Świerklańcu, Nakle Śląskim i Radzionkowie by grać w siatkówkę. Stowarzyszanie Aktywni – bo o nich mowa, widząc potencjał w swoim składzie osobowym, postanowiło pójść o krok dalej. W lutym "Aktywni" zorganizowali swój pierwszy Turniej Siatkówki, teraz pora na kolejny – Powiatowy.

Zainteresowanie Turniejem Powiatu Tarnogórskiego było ogromne, dlatego już teraz planujemy kolejne turnieje. W niedzielę na Hali MOSiRu w Radzionkowie spotka się 9 drużyn – będą to mixy – czyli drużyny mieszane, muszą być minimum dwie dziewczyny na boisku – wyjaśnia nam Janusz Bromis ze Stowarzyszenia Aktywni.

Powiatowy Turniej Siatkówki rozpocznie się w niedzielę, 22 października o godzinie 9.00 na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie. Zajęte będą trzy boiska, a sędziować będą profesjonalni sędziowie.

W trakcie turnieju będzie też przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz małego Szymonka.

https://www.siepomaga.pl/leczenie-szymonka