Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami dla dobra dzieci

Autor: w dniu 2023-02-22

Kilkadziesiąt gwiazd zagra dla dzieci potrzebujących wsparcia ze Śląska i Zagłębia. Już 11 marca w Spodku odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. Wydarzenie ma ważny cel.

Kabareciarze, gwiazdy małego i dużego ekranu, sportowcy, dziennikarze – kilkadziesiąt znanych postaci szykuje się na drugą sobotę marca. Wtedy to w katowickim Spodku odbędzie się Kosmiczny Mecz Gwiazd. Dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek w całości przeznaczony zostanie na wsparcie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami – kto będzie na parkiecie?

Kto zagra w Spodku w koszykówkę i siatkówkę? Listę zawodników ogłoszono na konferencji prasowej, która odbyła się 20 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Do gwiazdorskiej kadry powołano m.in. Ewelinę Lisowską, Joannę Jędrzejczyk, Piotra Kupichę, Jerzego Dudka, Michała Wasilewskiego, Arkadiusza Pan Pawłowskiego i Monikę Pyrek. Nie zabraknie także przedstawicieli kabaretów, o zwycięstwo zawalczy m.in. Kabaret Młodych Panów, Mariusz Kałamaga, Michał Kincel i Olga Łasak z Kabaretu Czesuaf

– Przed nami wielkie widowisko pełne sportowych emocji. Gwiazdorski skład drużyn gwarantuje wspaniałe show, rodzinną atmosferę i dobrą zabawę – zachęca Monika Bajka, prezeska stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów.

Legendarny Kosmiczny Mecz odbędzie się 11 marca w katowickim Spodku. Bilety można kupić na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl/bilety/ 

Każdy bilet będzie pomagał

Każdy bilet na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami to cegiełka, czyli realna pomoc dla dzieci. Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów rocznie otacza swoim parasolem ochronnym ponad 600 maluchów i nastolatków.

– Chcemy, żeby dzieci zaznały ciepła, bezpieczeństwa, a jednocześnie miały doświadczenie, że są wartościowe – wyjaśnia Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów.

Stowarzyszenie prowadzi drugie Domy w Katowicach, Sosnowcu i Chorzowie.

Organizatorami Legendarnego Kosmicznego Meczu są Agencja Star Manager i Dom Aniołów Stróżów.