Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. Trwa sprzedaż biletów

Autor: w dniu 2023-12-14

Joanna Jędrzejczyk, Irek Bieleninik, Mariusz Kałamaga, Piotr Gruszka i Tomasz Jachimek – to tylko część gwiazd, które zapowiedziały swój udział w kolejnym Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami.

Pierwsze nazwiska osób, które pojawią się na parkiecie ogłoszono 13 grudnia podczas konferencji prasowej w Domu Aniołów Stróżów. Na katowickim Załężu spotkali się organizatorzy i partnerzy meczu oraz zawodnicy z anielskiej drużyny.  Cel jest szczytny – zebrane dzięki sprzedaży biletów-cegiełek pieniądze przekazane zostaną na pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów.

– Po raz kolejny gwiazdy kina, telewizji, muzyki, teatru i sportu spotkają się w katowickim Spodku, aby zmierzyć się ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych. Cel jest szczytny – zebranie środków na podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach. To wydarzenie o wyjątkowej atmosferze. Można zdobyć autografy i porozmawiać ze znanymi osobami, ale przede wszystkim wspólnie bawiąc się wspierać najmłodszych. Zachęcam do włączenia się w pomoc poprzez zakup biletów – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie 22 marca w katowickim Spodku. To jedna z największych imprez charytatywnych w regionie. Co roku angażują się w nią gwiazdy ze świata muzyki, filmu, telewizji i sportu.

– Celem wydarzenia będzie zebranie środków na pomoc naszym podopiecznym. Dom Aniołów Stróżów codziennie daje schronienie ponad 130 dzieciom – maluchom i nastolatkom, którzy potrzebują wsparcia w nauce, rozwiązywaniu problemów czy budowaniu relacji – mówiła Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

Przed nami wielkie rodzinne show. W tym roku czeka nas jeszcze więcej emocji, bo chcemy podkręcić sportową rywalizację między gwiazdami – zapowiada współorganizator Piotr Sobik z agencji Star Manager.

Organizację wydarzenia wspierają Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Urząd Miasta Katowice.

– Wiemy, że w Katowicach nie brakuje fanów koszykówki i siatkówki. Mam nadzieję, że uda nam się ponownie wypełnić Spodek i wspólnie pomóc dzieciom – podkreślał w trakcie briefingu prasowego Mariusz Skiba, wiceprezydent Katowic.

Samorząd województwa śląskiego już po raz trzeci włącza się w tę inicjatywę. Doceniam państwa pracę, zaangażowanie i cieszę się, że to wydarzenie rozwija się z roku na rok. Dzieci to nasza przyszłość, kapitał i coś, co nadaje sens naszemu życiu – dodała Maria Materla, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

W poprzednich edycjach wydarzenia w Spodku zagrali m.in.: Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Pakosińska, Mariusz Czerkawski, Cezary Trybański, Sebastian Karpiel-Bułecka, Zygmunt Chajzer, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek.

Bilety – cegiełki można kupić już na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl.

Źródło: UM Katowice

Fot. Dom Aniołów Stróżów