Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Matka martwiła się o swoją córkę. To, co ją spotkało, jest wstrząsające

Autor: w dniu 2024-01-26

Zmartwiona matka powiadomiła policjantów, że córka wybrała się na spotkanie i nie wróciła do domu. W tym samym czasie na komendę zgłosił się mężczyzna, który ją zamordował. Wiadomo coraz więcej w sprawie makabrycznej zbrodni. 

We wtorek po godzinie 22.00 do dyżurnego tarnogórskiej policji wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która martwiła się o swoją córkę. Z relacji zgłaszającej miała ona wyjść na spotkanie w godzinach popołudniowych, jednak mimo późnej pory nadal nie wróciła do miejsca zamieszkania.

W tym samym czasie do komendy przybył mężczyzna, który przekazał policjantom, że zabił swoją partnerkę i wskazał, gdzie znajduje się jej ciało. Na miejsce ruszyli policjanci, którzy w jednym z pomieszczeń budynku gospodarczego, na prywatnej posesji, ujawnili zwłoki 30-letniej kobiety.

Do późnych godzin nocnych na miejscu zdarzenia pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora, który zlecił sekcję zwłok. Policyjny technik zabezpieczył również siekierę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem.

Zatrzymany w sprawie trafił do policyjnej celi, a w czwartek przed południem prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Dzisiaj sąd przychylił się do niego i mężczyzna trafił za kratki, gdzie będzie czekał na wyrok w sprawie zbrodni, którą popełnił.