Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Sonia Maselik przychodzi z nowym utworem. „A Warrior” od dziś w sieci [WIDEO]

Autor: w dniu 2024-01-26

Sonia Maselik jeszcze w grudniu informowała o tym, że zamierza reprezentować Polskę na Eurowizji. Zaprezentowała wówczas fragment przygotowanego na tę okazję utworu "A Warrior". Od dziś jest już dostępny w sieci.

Nowy singiel Sonii Maselik pod tytułem "Warrior" został wydany nakładem Universal Music Polska. Co mówi na jego temat sama autorka?

-Piosenka "A Warrior" jest moją propozycją do tegorocznej Eurowizji. Jako reprezentantka Śląska będę walczyć o tytuł reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji z tą piosenką – informuje Maselik.

Sonia Maselik reprezentantką Polski na Eurowizji? Zaprezentowała swoją propozycję

Co mówi Maselik na temat swojej najnowszej piosenki?

-Piosenka "A Warrior" opowiada historie kobiety, która walczy o swoje marzenia. Sama określa siebie jako wojowniczkę, która walczy o swoje cele. Kobieta porównuje tę walkę do pewnego rodzaju uzależnienia i poczucia, że bez swojej pasji i bez swoich marzeń nie potrafi żyć. Nigdy nie przestanie za nimi gonić w swoim życiu i szukać spełnienia, którego może już nigdy nie znajdzie. Piosenka utrzymana jest w stylistyce POP i w całości wykonana jest w języku angielskim – informuje Maselik.

Podzieliła się najnowszym utworem w sieci:

Poniżej wideo: