Teraz gramy:

Title

Artist
Background

MDK2 przenosi się na Bytomską 152. Potrzebna pomoc!

Autor: w dniu 2024-02-22

Dobiegły końca prace związane z modernizacją budynku przy ulicy Bytomskiej 152 w Piekarach Śląskich. Młodzież ma za sobą już pierwsze zajęcia i zobaczyliśmy, jak wyglądają wnętrza gmachu. Koniecznością jest jednak przeniesienia niezbędnych przedmiotów z budynku przy ulicy Popiełuszki do tego wyremontowanego. Tu właśnie potrzeba pomocy.
Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich zaapelowała do mieszkańców miasta o to, by wzięli udział w swoistym pożegnaniu z budynkiem przy ulicy Popiełuszki 1. Co to oznacza? Potrzebna jest pomoc przy transporcie tego, co było w gmachu do tego, który znajduje się przy Bytomskiej 152. Początek prac związanych z "przeprowadzką" zaplanowano na sobotę, 24 lutego. O szczegółach poinformowano w mediach społecznościowych:
"Drodzy Przyjaciele MDK 2, rodzice, uczestnicy i wszyscy, którzy nas obserwują i doceniają. Zwracamy się do Was z prośbą, ale także zaproszeniem do pożegnania naszego budynku przy ul. Popiełuszki 1 i pomocy przy przeniesieniu drobnych skarbów, które są nam niezbędne do dalszej pracy w nowym, pięknym budynku przy ul. Bytomskiej 152. Będziemy na miejscu w sobotę 24 lutego w godzinach między 10:00 a 15:00 czekać na chętnych z ciasteczkami, dobrą kawa i herbatą. Każda para rąk mile widziana. Każda pomoc na wagę złota. Jeśli więc nie macie planów na sobotnie przedpołudnie – wpadnijcie do nas przejąć jeden z kartoników i przemieścić go z budynku do budynku. Czasu mamy mało, bo tylko do 29.02.2024, chcemy też jak najszybciej rozpocząć wszystkie zajęcia w nowych pomieszczeniach" – czytamy we wpisie zamieszczony na facebookowym profilu MDK2