Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mężczyźni zaatakowani nożem w Katowicach. Policja szuka sprawców

Autor: w dniu 2023-06-19

Dwaj mężczyźni zostali zaatakowani nożem przez nieznanych sprawców. Ci są obecnie poszukiwani, a ich wizerunki uchwyciły kamery miejskiego monitoringu. 

Policjanci z Katowic zajmują się atakiem z użyciem noża, do której doszło 18 marca 2023 roku przy ulicy Świętego Jana w Katowicach, w rejonie kina.

Mężczyźni zaatakowani nożem w sąsiedztwie kina

Policjanci ustalili, że do grupy osób wracających z klubu tanecznego, podeszło dwóch nieznanych mężczyzn. Doszło do rozmowy, w trakcie której dwóch mężczyzn z grupy osób, która wracała z klubu, zostało ugodzonych nożem w udo. Napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia, a pokrzywdzeni poinformowali o wszystkim policję i zostali zabrani do szpitala, gdzie wymagali pomocy chirurga.

Uciekających sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na podstawie zdjęć i wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości widocznych osób, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 3716798 032 398 lub pod adresem e-mail: kibice@katowice.ka.policja.gov.pl