Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Potwierdziło się najgorsze. Nie żyje poszukiwana 27-latka

Autor: w dniu 2023-06-19

Tysiące osób w całej Polsce śledziło informacje pojawiające się na temat losów zaginionej Anastazji Rubińskiej, która przebywała ze swoim chłopakiem na greckiej wyspie Kos. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. 

Anastazja Rubińska z Wrocławia zaginęła 12 czerwca. Greckie media informowały, że policja odnalazła ciało młodej kobiety. Obrażenia na ciele wskazują na zabójstwo. Zatrzymano 32-letniego obywatela Bangladeszu, który ma związek ze sprawą.

Anastazja Rubińska zamordowana na Kos

Informację o odnalezieniu ciała 27-letniej Anastazji z Wrocławia, która zaginęła tydzień temu na greckiej wyspie Kos potwierdził szef polskiego resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Z doniesień mediów wynika, że 27-letnia Anastazja spotkała się w poniedziałkową noc z grupą pięciu mężczyzn pochodzących z Pakistanu i Bangladeszu. Miała pić z nimi alkohol, a potem miała zostać odwieziona do pokoju hotelowego, chłopakowi przekazała mu swoją lokalizację, po czym nie odebrała już telefonu i nie była obecna w wyznaczonym miejscu. Kamery monitoringu zarejestrowały kilka kadrów, na których widać młodą kobietę. Ostatni pokazuje ją, gdy wchodzi z mężczyzną do jego mieszkania. 32-letni Banglijczyk przyznał, że uprawiał z Anastazją seks, ale miał ją zostawić żywą w bliżej nieokreślonym miejscu.

W lokum zajmowanym przez zatrzymanego odnaleziono włosy Anastazji i zakrwawioną koszulkę, zaś na ciele mężczyzny widniały ślady walki. Drugim z podejrzanych w sprawie jest 27-letni Pakistańczyk. Najpewniej pomagał w zacieraniu śladów.

Nagie ciało zamordowanej kobiety odnaleziono na podmokłych terenach – w pobliżu miejsca zamieszkania domniemanego napastnika. Znajdowało się w worku przysypanym liśćmi i gałęziami.