Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Miejsce parkingowe i duże emocje. Mężczyzna groził nożem

Autor: w dniu 2024-02-12

Kierowca daewoo biega z maczetą – tak brzmiało zgłoszenie, które na równe nogi postawiło tarnogórskich policjantów. Okazało się, że powodem tej zbyt nerwowej reakcji była kłótnia… o miejsce parkingowe.

Do karczemnej awantury doszło na Osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Okazało się, że przyczyną groźnej sprzeczki był spór o miejsce parkingowe. Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek przed godziną 14.00 na ulicy Francuskiej. Dyżurny odebrał wtedy zgłoszenie o mężczyźnie biegającym z maczetą.

Spór o miejsce parkingowe. W ruch poszedł nóż

Na miejsce od razu ruszyły policyjne patrole, które we wskazanym miejscu zastały zgłaszającego. Okazało się, że pomiędzy 29-letnim mieszkańcem Zabrza a innym, nieznanym mu mężczyzną doszło do sprzeczki o miejsce w parkingowe, w trakcie której nieznany miał wyciągnąć nóż i grozić poszkodowanemu.

-Zarzut kierowania gróźb karalnych z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszał 38-latek z Sączowa, który w piątek na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach pokłócił się z innym mężczyzną o miejsce parkingowe – mówi Kamil Kubica z tarnogórskiej policji

Kierowca osobowego daewoo został namierzony w swoim domu w Sączowie. Tam też został zatrzymany, a w jego aucie policjanci znaleźli nóż, którym groził. Następnego dnia usłyszał zarzut i będzie odpowiadał przed sądem.