Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mieszkaniec Częstochowy wpadł z narkotykami.

Autor: w dniu 2023-07-31

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Stróże prawa zabezpieczyli prawie 1 kg substancji odurzających. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego częstochowskiej policji w czasie patrolowania miasta zdobyli informację, że 46-letni mężczyzna w swoim samochodzie może posiadać narkotyki. – Około godziny 21.00 na ulicy Dekabrystów w Częstochowie mundurowi zauważyli opisanego mężczyznę, który znajdował się w pobliżu swojego samochodu. Stróże prawa wylegitymowali 46-latka, który w ich obecności zachowywał się nerwowo. W czasie sprawdzenia jego samochodu, na tylnej kanapie znaleźli dwa zawiniątka z zawartością zielonego suszu. Policjanci pojechali do mieszkania mężczyzny. Tam odnaleźli i zabezpieczyli większa ilość tego narkotyku oraz sprzęt służący do uprawy nielegalnych roślin – informuje częstochowska policja.

Testy wstępnie wykazały, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana. W sumie stróże prawa przejęli prawie 1 kg narkotyku. 46-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut. Za posiadanie znacznej ilości nielegalnych środków sprawcy grozi do 10 lat więzienia. Decyzją prokuratora 46-latek został objęty policyjnym dozorem.

Źródło: KMP Częstochowa