Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mikołajki w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. Przyjmują zapisy

Autor: w dniu 2023-11-09

Chętni będą mogli spędzić mikołajki w nietypowych okolicznościach – w towarzystwie zwierząt. Takie wydarzenie proponuje chętnym Śląski Ogród Zoologiczny. Co przewidują organizatorzy i o czym należy pamiętać?

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie zaprasza na wyjątkowe Mikołajki w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, które odbędą się 6 grudnia o godzinie 10:00 w sali edukacyjnej w budynku Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Będzie to okazja, jak zapewniają organizatorzy, by spędzić czas w otoczeniu zwierząt, jednocześnie uczestnicząc w wydarzeniach towarzyszących.

Co przewidziano w planie wydarzenia? Wykład Krajowej Administracji Skarbowej Izba Administracji Skarbowej w Katowicach pt. "Czego nie dawać w prezencie?" czy warsztaty pod nazwą "Przygotowania zwierząt do zimy w domu i w Zoo" prowadzone przez ZOO edukatorów, którzy będą informować, jak zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki i opiekę w czasie zbliżającej się zimy. Do tego wszystkiego gra terenowa pod nazwą "Znajdź wszystkie czapki Mikołaja". Dla dzieci przygotowano spotkanie z Mikołajem, a dla zmarzniętych – gorącą czekoladę.

Udział w zabawie wymaga wcześniejszych zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy.