Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Młoda kobieta zginęła w Karchowicach. Policja podaje szczegóły wypadku

Autor: w dniu 2023-02-06

Funkcjonariusze policji, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Karchowicach. Zginęła wówczas 22-letnia mieszkanka Zawady.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór przed 19.00 na ulicy Wiejskiej w Karchowicach w gminie Zbrosławice. Policjanci zatrzymali 49-letniego kierującego, który był pijany i obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Wypadek w Karchowicach. Kierowca kompletnie pijany

Na miejsce wypadku pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego i komisariatu ze Zbrosławic. Na miejscu trwała wówczas reanimacja przez wezwanych na miejsce ratowników medycznych. Niestety na pomoc było za późno, a obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon 22-letniej mieszkanki Zawady. Prokurator podjął decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając ślady. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego dostawczym Fiatem okazało się, że ma on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo obowiązywał go zakaz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

49-letni mieszkaniec Zawady trafił do policyjnej celi, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.