Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napad na kantor w Piekarach Śląskich. Sprawą zajmuje się policja

Autor: w dniu 2024-02-20

Mieszkańcy Piekar Śląskich i internauci żyją sprawą napadu na kantor, do którego doszło na jednej z głównych ulic miasta. Wiadomo, że sprawą zajmują się już policjanci.

Napadł na kantor w Piekarach Śląskich i ukradł biżuterię wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tej zuchwałej kradzieży doszło wczoraj w Piekarach Ślaskich przy ulicy Wyszyńskiego. Wszystko działo się bardzo szybko, a postać złodzieja uchwycona została przez kamery monitoringu znajdujące się w lokalu.

-Napastnik rozbił gablotę i ukradł biżuterię o wartości blisko 50 tysięcy złotych. Sprawca ubrany był w ciemnoszarą kurtkę  z charakterystycznymi, czerwonymi elementami o nieregularnych kształtach, kominiarkę, rękawiczki i ciemne spodnie. Miał też ze sobą niebieską, sportową torbę, do której spakował łupy. Po zdarzeniu oddalił się ulicą Bytomską w stronę centrum – mówi Łukasz Czepkowski z piekarskiej policji.

Zdarzenie to jest kwestią podejmowaną przez internautów, którzy udostępniają materiał wideo z myślą o tym, by trafił do jak największego grona odbiorców i przyczynił się do szybkiego namierzenia sprawcy:

W kantorze była pracownica, która spłoszyła napastnika. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. Policja apeluje tymczasem, by wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, poinformowali piekarskich mundurowych pod numerem telefonu 47 853-22-55.