Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nastolatek ugodził matkę nożem

Autor: w dniu 2023-01-31

Tragedia w Pniówku w powiecie pszczyńskim. Nastolatek ugodził nożem swoją matkę w trakcie rodzinnej awantury. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór, 30 stycznia, w Pniówku. Szesnastolatek ugodził nożem podczas rodzinnej awantury swoją matkę, którą do szpitala przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nastolatek ugodził matkę nożem

39-letnia kobieta, która otrzymała od swojego syna dwa ciosy nożem w plecy, została opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego, po czym przetransportowano ją helikopterem do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Jej stan oceniany jest jako stabilny. Szesnastoletni napastnik został zatrzymany. Sprawdzono jego stan psychiczny, który został oceniony jako zły, co sprawiło, że umieszczono go w szpitalu, na obserwacji.

Nieznane są losy nieletniego napastnika

Na tę chwilę nie wiadomo, jaki będzie dalszy los nastolatka. Mundurowi gromadzą materiały, które następnie przekazane będą do Sądu Rodzinnego w Jastrzębiu-Zdroju, który będzie podejmował dalsze decyzje. Wiadomo, jak podaje portal pless.pl, że w rodzinie, w której doszło do zdarzenia nie odnotowywano dotąd aktów przemocy, nie była też w zainteresowaniu policji.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.