Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nastolatki potrącone na przejściu dla pieszych. Policja szuka świadków

Autor: w dniu 2023-12-08

Samochód uderzył w dwie nastolatki, kiedy przechodziły przez przejście dla pieszych, gdy paliło się dla nich zielone światło. Kierowca nie zatrzymał się, a teraz trwają poszukiwania, dlatego policja prosi świadków o pomoc.

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek, 7 grudnia, około godziny 21:00. Dwie nastolatki trafiły do szpitala, po tym jak zostały potrącone na przejściu dla pieszych na ulicy Gliwickiej przy skrzyżowaniu z ul. Wyszyńskiego w Pyskowicach.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia gliwicka policja. Niestety nie wiadomo, jaki samochód osobowy brał udział w zdarzeniu. Nie wiadomo też, w jakim kierunku się poruszał. Faktem jest, że obie poszkodowane dziewczyny trafiły do szpitala.

Prowadzący postępowanie sierżant sztabowy Jakub Winiarski apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu kierowcy o kontakt telefoniczny: 47 8592 320, e-mailowy: prewencja@gliwice.ka.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie komendy miejskiej. Wszelkie podejrzenia co do sprawcy można przesyłać również za pośrednictwem anonimowej skrzynki "powiadam nas". Osoby przesyłające informację tą drogą, pozostają anonimowe.