Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Neta wywęszyła narkotyki w mieszkaniu 26-latka

Autor: w dniu 2023-03-14

Policjanci weszli do mieszkania 26-latka, choć ten próbował się bronić przed ich wizytą. Potem był pytany o to, czy w mieszkaniu znajdują się narkotyki. Zostały odnalezione bez jego odpowiedzi. 

Kryminalni Z Chorzowa zatrzymali młodego mężczyznę, który miał w mieszkaniu spore ilości narkotyków. Odnaleziono je podczas przeszukania. Wytropił je przeszkolony pies o imieniu Neta.

Neta wywęszyła narkotyki w Chorzowie

Z informacji, jakie posiadali chorzowscy kryminalni, wynikało, że 26-latek może przechowywać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Postanowili odwiedzić go w ubiegły czwartek. Nie krył zdziwienia. Gdy zobaczył niespodziewanych gości przed swoimi drzwiami, natychmiast chciał je zamknąć, ale nie zdołał. Kiedy już doszło do spotkania, mężczyzna początkowo był agresywny, próbował nawet zniszczyć swój telefon, aby nie trafił w ręce funkcjonariuszy. Po chwili chorzowianin uspokoił się, a kiedy był pytany o to, czy ma w mieszkaniu narkotyki, milczał. Rozpoczęli przeszukanie lokalu, w które zaangażowana została również Neta — pies wyszkolony do znajdowania środków odurzających, który służy na co dzień w Tarnowskich Górach. Okazało się, że w różnych częściach mieszkania znajdowała się marihuana oraz metamfetamina, z których można było przygotować ponad 2400 działek dilerskich. Mundurowi zabezpieczyli również ponad 10 000 złotych w gotówce. W piątkowe popołudnie mężczyźnie przedstawiono zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Źródło: KMP Chorzów