Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie zatrzymał się do kontroli. Policja informuje o szczegółach

Autor: w dniu 2023-11-06

Policjanci ruszyli w pościg za nastolatkiem, który nie zamierzał zatrzymać się do kontroli. Jakie były powody takiego zachowania młodego kierowcy?

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali po pościgu 16-latka, który jechał z pasażerem na motorowerze. Wcześniej kierowca nie reagował znaki do zatrzymania. Teraz odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Młody kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Policja opisuje szczegóły

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu podczas patrolowania Imielina zauważyli przy ulicy Kordeckiego motorowerzystę, który zignorował znak "STOP". Mundurowi chcieli zatrzymać kierującego, ale ten zaczął przyspieszać. Rozpoczął się pościg. Kierujący wjechał w ulicę Karolinki, gdzie on i pasażer zeszli z motoroweru i zaczęli uciekać pieszo w kierunku wału. Uciekinierzy zostali zatrzymani.

Wypadek w Tworogu. Jedna osoba w szpitalu

Wtedy też okazało się, że kierowcą był 16-latek z Imielina, który nie miał uprawnień do kierowania. Ponadto motorower nie miał zamontowanego prędkościomierza ani drogomierza. Pasażer też miał 16 lat i był mieszkańcem Imielina. Nieletni zostali przekazani opiekunom prawnym. Nastoletni kierujący za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym.