Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek w Tworogu. Jedna osoba w szpitalu

Autor: w dniu 2023-10-16

Kierowca czarnego motoroweru ucierpiał w zderzeniu z samochodem. Znalazł się w przydrożnym rowie i musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Do wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba doszło dziś w powiecie tarnogórskim. Ucierpiał mężczyzna kierujący motorowerem. Został przetransportowany do szpitala w Piekarach Śląskich, a policjanci z drogówki ustalili wstępne przyczyny tego zdarzenia.

Wypadek w Tworogu. Mężczyzna trafił do szpitala

Dzisiaj, kilkanaście minut przed godziną 7.00 dyżurny tarnogórskiej policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na DW907 w Tworogu. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór, siedzący za kierownicą Volvo, nie zachował należytej ostrożności i odległości od jadącego przed nim motoroweru i doszło do zderzenia.

Niefortunnie w wyniku uderzenia, kierujący jednośladem, 62-letni mieszkaniec Tworoga, wylądował w przydrożnym rowie. Będący na miejscu ratownicy medyczni zabrali go do szpitala w Piekarach Śląskich. Oboje kierujący byli trzeźwi. Śledczy zajmą się teraz tą sprawą, aby dokładnie wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Policjanci przypominają o rozsądku na drodze.