Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje Andrzej Budzik. Był cenionym trenerem

Autor: w dniu 2023-04-29

Był nominowany do tytułu Trenera Roku 2022 w plebiscycie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Był obecny na tegorocznej gali. Dziś wiadomo, że nie ma go już wśród nas. Odszedł Andrzej Budzik.  
Trener siatkówki drużyny UKS Net Piekary Śląskiej, której zawodniczki mogą pochwalić się sukcesami w I Lidze Śląskiej Kobiet, ciepły i pogodny człowiek. Tak określają Andrzeja Budzika ci, który go znali.
"Jego odejście było dla nas wszystkich wielkim szokiem. Nadal nie możemy uwierzyć, że już Go nie ma z nami. Andrzej Budzik był wspaniałym człowiekiem, którego obecność w naszym życiu pozostawiła niezapomniane wspomnienia. Był nauczycielem, którego nie da się zapomnieć – nauczycielem z powołania, który poświęcał się swoim uczniom i przede wszystkim swojej pracy z całą pasją i zaangażowaniem. Nie tak dawno, cieszył się z otrzymanej nominacji w kategorii "Trener roku" w organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich plebiscycie. To z pewnością był dla niego zasłużony hołd za lata ciężkiej pracy i poświęcenia dla swoich podopiecznych" – informuje Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich.

Andrzej Budzik – ceniony trener otwarty na potrzeby podopiecznych

Andrzej Budzik był nauczycielem pokoleń – zawsze gotowym do pomocy, zawsze otwartym na rozmowę i zawsze gotowym do przekazania swojej wiedzy i doświadczenia. Był nie tylko nauczycielem, ale również mentorem i przyjacielem dla swoich uczniów, którzy dzięki niemu mogli zdobywać wiedzę i rozwijać swoje talenty. Jego skromność i pokora zawsze były imponujące. Mimo osiągnięć i uznania, które zdobył w swojej pracy, zawsze pozostawał skromny i niezwykle serdeczny dla każdego, kto zwrócił się do niego z prośbą o pomoc czy radę.
Jego odejście pozostawiło w życiu tych, którzy go znali, pustkę:
-Najlepszy nauczyciel wspaniały człowiek Spoczywaj w pokoju – pisze pani Małgorzata. -Najlepszy nauczyciel jakiego znałem. Wyrazy współczucia dla rodziny – informuje w swoim komentarzu Dawid.