Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje Krzysztof Respondek. Znana jest data pogrzebu

Autor: w dniu 2023-12-25

Krzysztof Respondek – ceniony aktor, artysta kabaretowy, wokalista i niezwykle ceniona w regionie postać – odszedł 22 grudnia. Wiadomo, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Krzysztof Repondek odszedł 22 grudnia w wieku 54 lat. Informację o śmierci cenionego artysty przekazał w mediach społecznościowych jego kolega z kabaretu Rak Krzysztof Hanke, pisząc "Odszedł mój Przyjaciel, artysta kabaretu Rak Krzysztof Respondek. Nic więcej nie potrafię dodać".

Artystę pożegnało w mediach społecznościowych wielu jego bliskich i znajomych, również tych związanych ze sceną kabaretową, choć nie tylko. Zmarły pozostawił w żałobie żonę Katarzynę, osierocił także dwie córki: Antoninę i Forentynę.

Uroczystości pogrzebowe, jak poinformował w mediach społecznościowych Krzysztof Hanke, odbędą się 30 grudnia o godzinie 10.30 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Po mszy świętej odbędzie się przejście na cmentarz komunalny w Tarnowskich Górach.

Rodzina prosi, by w czasie uroczystości nie składać osobistych kondolencji ani w czasie nabożeństwa i pochówku. Zwróciła się również z prośbą o to, by zamiast kwiatów przeznaczyć pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych "Szansa na przyszłość", dla którego Krzysztof Respondek  miał, ale nie zdołał już zagrać koncertu.