Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Niechlubny rekordzista złapany przez policję

Autor: w dniu 2024-02-08

W ramach akcji "Bezpieczne ferie" policjanci chorzowskiej drogówki kontrolowali prędkość kierowców. Kilku z nich rażąco zignorowało obowiązujące limity. Tytuł niechlubnego rekordzisty zdobył pewien motocyklista.

W minioną środę policjanci drogówki kontrolowali prędkość kierowców w ramach działań pod nazwą "Bezpieczne ferie". Korzystali z laserowych mierników prędkości oraz samochodu z wideorejestratorem. W ich rękach znalazło się niespełna 40 kierowców, którzy przekroczyli obowiązujące ograniczenia.

W gronie kontrolowanych znalazło się – jak relacjonują policjanci – kilku kierowców, którzy rażąco zignorowali obowiązujące limity. Wśród nich byli 24-letni kierowcy Chevroleta i Volkswagena, którzy przekroczyli prędkość o 69 i 63 km/h.

Nielegalne wyścigi nie doszły do skutku. Kierowców odwiedziła policja

Niechlubny tytuł rekordzisty trafił, mimo wspomnianych wcześniej kierowców, do 32-letniego motocyklisty. Na ograniczeniu prędkości do 70 pędził 156 km/h. Wszyscy rażąco przekraczający prędkość zostali, relacjonują mundurowi, ukarani surowymi mandatami w kwocie 2000 i 2500 zł, a ich konto zasiliły punkty karne.

Źródło i zdjęcie: KMP Chorzów