Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Orkiestra Dęta OSP Tąpkowice obchodzi jubileusz. Zaprasza na koncert

Autor: w dniu 2023-08-31

Grają, umilając czas swoim słuchaczom już od niemal półwiecza. Z tej okazji organizują wydarzenie muzyczne, które może być ciekawą propozycją na miło spędzone popołudnie. 
Orkiestra Dęta działająca przy OSP Tąpkowice obchodzi w tym roku  jubileusz 45-lecia swojej działalności. Z tej okazji organizuje 1 września 2023 wydarzenie pt. "Urodziny na polanie".

Orkiestra dęta OSP Tąpkowice świętuje jubileusz

W trakcie jubileuszowego wydarzenia goście będą mogli wysłuchać koncertu orkiestry. Wystąpią też wokaliści i soliści współpracujący z tąpkowicką orkiestrą. Co w repertuarze? Przeboje muzyki rozrywkowej, orkiestrowej, a nawet… elektronicznej.
Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, punktów gastronomicznych oraz przede wszystkim wspaniałej zabawy. Podczas koncertu odbędzie się również pokaz Teatru Ognia wykonany przez grupę Teatr Ognia Tesserakt z Bielska-Białej. Piknik z okazji jubileuszu zakończony będzie zabawą taneczną z zespołem muzycznym Eminens.
Początek wydarzenia o godzinie 17:00, natomiast koncert orkiestry odbędzie się o godzinie 18:30. Szczegóły dotyczące wydarzenia można odnaleźć w mediach społecznościowych:
Orkiestra Dęta OSP Tąpkowice uczestniczyła w przeglądzie orkiestr organizowanym u stóp Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Niejednokrotnie współpracowała z Mażoretkami Azaria.