Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Otwarcie basenu w Radzionkowie już niebawem. Chętni mogą skorzystać z promocji

Autor: w dniu 2023-11-06

Czekali na ten dzień z niecierpliwością. Od piątku mieszkańcy Radzionkowa będą mogli korzystać z krytej pływalni wybudowanej w sąsiedztwie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 1.

-Oficjalne uroczystości zaplanowaliśmy na godzinę 11.00, natomiast od godziny 15.00 do 20.00 z okazji tego wielkiego święta naszej lokalnej społeczności proponujemy naszym mieszkańcom skorzystanie z naszej krytej pływalni za jedyne 1 złotych. Zapisy prowadzone są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie – mówi Jarosław Wroński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Radzionkowie.

Wspomniane zapisy na promocyjne skorzystanie z basenu przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji do czwartku. Co znajdą użytkownicy w opisywanym obiekcie?

-Przypomnę, że na naszej krytej pływalni znajdują się dwie niecki basenowe: jedna o wymiarach 25 metrów, druga nieco mniejsza. Znajdują się również dwie wanny jacuzzi oraz sauna – sauna parowa oraz sauna sucha – dodaje Wroński.

Ci, którzy chcą skorzystać z promocji, powinni się pośpieszyć, ponieważ przewidziano tylko 300 biletów. Zapisy prowadzone są pod numerem 883-344-876 w godzinach 8:00-15:00.