Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pedofil w Piekarach Śląskich. Myślał, że pisze z 13-latką

Autor: w dniu 2023-05-23

Osoby tropiące pedofili w internecie przyczyniają się do identyfikowania takich osób, co następnie prowadzi do ich zatrzymania. Tak było wczoraj w Piekarach Śląskich.
Informację o akcji wymierzonej przeciw pedofilowi poinformował w poniedziałek piekarski społecznik Radosław Palacz, który opisał sprawę w mediach społecznościowych.
"Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych mój znajomy we współpracy z piekarską Policją zatrzymali pedofila na parkingu piekarskiego Aldika" – przekazał w jednym ze swoich poniedziałkowych postów.
Mężczyzna, którego zdołano namierzyć, był przekonany, że pisze z 13-letnią Kasią. Treści, które wysyłał, jak sądził, nastolatce, nie nadają się do publikacji. Wiadomo, że mieszkaniec Piekar Śląskich mieszka przy ulicy M.C. Skłodowskiej w Piekarach Śląskich. Do sprawy odnieśli się przedstawiciele piekarskiej policji, którzy przekazują kilka szczegółów dotyczących zajścia.
Potwierdzają, że wczoraj około godziny 14:00 został zatrzymany 37-latek z Piekar Śląskich. Trafił do aresztu. Nie zostały mu na razie postawione żadne zarzuty, czynności w sprawie trwają. Policjanci podkreślają, że podczas akcji nie było zagrożone żadne dziecko. Akcja zorganizowana została na zasadzie tak zwanego "wabika". Dorosła osoba podawała się za nastolatkę i umówiła się na spotkanie i wtedy doszło do zatrzymania.