Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekarska lodówka społeczna już działa!

Autor: w dniu 2023-08-29

Lodówka, z której mogą skorzystać potrzebujący, została dziś uruchomiona w Piekarach Śląskich. To owoc zbiórki prowadzonej w internecie. 
Ci, którzy potrzebują pomocy, mogą już korzystać z piekarskiej lodówki społecznej. Ta została dziś oficjalnie uruchomiona, a w środku czeka już szereg produktów przygotowanych z myślą o potrzebujących.

Piekarska lodówka społeczna już działa

Ci, którzy mają jedzenie, którym mogą się podzielić, mogą to zrobić, korzystając z lodówki społecznej znajdującej się w Piekarach Śląskich.
"Mam ogromną radość ogłosić, że przy tylnym wejściu do Urzędu Miasta (Bytomska 84) od dziś można zobaczyć PIEKARSKĄ LODÓWKĘ SPOŁECZNĄ!" – poinformował dziś w mediach społecznych radny Daniel Pliszka. "Dzięki wspólnym wysiłkom, hojności darczyńców oraz wsparciu Fundacji Powiatowe Dzieci, teraz każdy z nas ma szansę pomóc tym, którzy mogą potrzebować jedzenia" – dodaje Pliszka.
Lodówka jest otwarta od poniedziałku do niedzieli, 24h na dobę. Chętni mogą zarówno dorzucić do niej jakieś produkty od siebie albo skorzystać, jeśli są w potrzebie.