Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekarska Ustawka Sportowa. Co to takiego?

Autor: w dniu 2023-01-26

Uprawianie sportu jest dobre, niezależnie od pory roku. Wiedzą o tym w Piekarach Śląskich, gdzie zorganizowane będzie dziś wydarzenie dla aktywnych. 

Prezes WOPR Piekary Śląskie i Piekarskie Koła zapraszają na organizowaną dziś I Piekarską Ustawkę Sportową. Początek wydarzenia o godz. 18.00. Chętni będą przemierzać wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez – piekarskie ścieżki rowerowe.

Piekarska Ustawka Sportowa – propozycja dla aktywnych

Początek 6-kilometrowej trasy będzie zlokalizowany w Parku w Kamieniu przy fontannie, a meta – przy budynku MOSiR przy ulicy Olimpijskiej 3. Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich, czyli osoby, które dotrą na metę po 60 minutach. Dla tych, którzy zmieszczą się w wyznaczonym czasie, na mecie czeka niespodzianka.

Na początek pierwszej ustawki odbędzie krótka pogadanka policyjna z udziałem mł. asp. Michała Szydłowskiego z piekarskiej drogówki, który przybliży uczestnikom przepisy jakie musi znać każdy cyklista, a także podsumuje ubiegły rok pod względem bezpieczeństwa rowerzystów.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.