Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pościg za uciekającym Audi. Poznaliśmy szczegóły [ZDJĘCIA]

Autor: w dniu 2023-01-26

Policjanci z trzech śląskich miast byli zaangażowani w akcję, której celem było zatrzymanie kierowcy Audi. Kiedy już doszło do spotkania z mundurowymi, wyszedł na jaw powód ucieczki. 

Kolizja dwóch osobowych samochodów – Audi i Porsche miała miejsce dziś w Orzeszu. Tamtejsi policjanci odebrali informację na ten temat o godzinie 9.25. Okazało się, że sprawa jest zdecydowanie bardziej złożona i doszło do kradzieży jednego z aut uczestniczących w opisywanym zdarzeniu.

Policyjny pościg za uciekającym Audi

Poznaliśmy szczegóły głośnego, policyjnego pościgu.

-Okazało się, że chwilę wcześniej policjanci z komisariatu autostradowego rozpoczęli pościg za kierującym Audi, który w trakcie kontroli drogowej rozpoczął ucieczkę. Do tego pościgu, w trakcie jego trwania dołączyli policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, całość zakończyła się w ścisłym centrum Orzesza – mówi młodszy aspirant Ewa Sikora, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie

Dwaj zatrzymali mężczyźni – 26-letni kierowca i 19-letni pasażer są obywatelami Estonii.  Okazało się, że auto, którym uciekali, zostało skradzione wczoraj wieczorem. Teraz osoby odpowiedzialne za całe zamieszanie przebywają na terenie komendy policji w Mikołowie, a niebawem trafią do aresztu. Obaj byli trzeźwi, zostaną poddani badaniom na zawartość innych, niedozwolonych środków w organizmie.

 


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.