Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Gang Marcela wystąpi podczas sobotniego festynu

Autor: w dniu 2023-06-16

Czerwiec to od kilku lat czas Festynu Parafialnego w Kamieniu. Nie inaczej będzie w tym roku. Na scenie wystąpi Gang Marcela, ale nie zabraknie też zespołu Prowokalni.
Ci, którzy mieszkają w Piekarach Śląskich i szukają pomysłu na spędzenie soboty mają do dyspozycji kilka różnych wydarzeń, a wśród nich turniej Niebieski Bajtel i Festyn Parafialny w Kamieniu.

Festyn parafialny w Kamieniu

Drugie ze wspomnianych wydarzeń rozpocznie się o godz. 13.00 atrakcjami dla dzieci. Przygotowane będą animacje, zjeżdżalnie i nie tylko. W godzinach 15.30-16.30 wystąpi na scenie zlokalizowanej na parkingu przy ul. Nankera przy kościele zespół Prowokalni. Potem do zabawy zaprosi formacja Wiktor Trojanowski i Przyjaciele. Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Gang Marcela, którego początek przewidziany jest na godzinę 19.00. Festyn zakończy wspólne śpiewanie z Parafialnym Zespołem Muzycznym.
Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji w tym konkursów, stoisk tematycznych, a także gastronomii.
-Zachęcamy wszystkie rodziny i mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. Jak w poprzednich latach staraniem Parafii z księdzem proboszczem Dariuszem Borowcem na czele i wspierających organizację zabawy mieszkańców i różnych podmiotów przygotowany został atrakcyjny program festynu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, by miło spędzić ten czas. Ten zapowiadany weekend w Kamieniu będzie pełen atrakcji – zachęca do uczestnictwa piekarski radny Łukasz Ściebiorowski.
Szczegóły wydarzenia na plakacie: