Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami

Autor: w dniu 2023-06-19

Cztery osoby zostały zatrzymane przez policjantów na terenie Piekar Śląskich. To efekt zeszłotygodniowych działań. Gdzie podjęto interwencje?

Ponad 300 działek dilerskich amfetaminy, 20 działek marihuany oraz blisko 40 tabletek ekstazy-to efekt pracy piekarskich policjantów. Wszystkim zatrzymanym osobom postawiono już zarzuty. O ich dalszym losie mężczyzn zdecydują prokuratura i sąd.

Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami

Pierwszego z mężczyzn zatrzymali policjanci z piekarskiej komendy w ubiegły wtorek na ulicy Cichej. 17-latek miał przy sobie blisko 10 gramów marihuany. Następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego odwiedzili 27-latka w jego miejscu zamieszkania. Znaleziono tam woreczki foliowe z amfetaminą, marihuaną i tabletkami ekstazy, z których można było przygotować ponad 200 porcji dilerskich. Mieszkaniec Piekar Śląskich trafił do aresztu, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Ostatniego z mężczyzn zatrzymali kryminalni w czwartek na ulicy Roździeńskiego. 26-latek posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę, z której można było przygotować ponad 80 porcji dilerskich. Mężczyźni w wieku 17, 20 i 26 lat usłyszeli zarzuty i grozi im do 3 lat więzienia.