Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: MSP9 organizuje kiermasz świąteczny!

Autor: w dniu 2023-12-04

Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Piekarach Śląskich organizuje kiermasz szkolny. W programie przewidziano przedstawienie teatralne, występy muzyczne i warsztaty. Na miejscu będą przedstawiciele DKMS, którzy będą promować dawstwo szpiku.

Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia w godzinach 16.00-19.00 w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy ks. kpt. Gerarda Waculika 10 w Piekarach Śląskich. Na co organizatorzy zwracają uwagę i co będą mogli zobaczyć na miejscu ci, którzy zdecydują się uczestniczyć w kiermaszu? Chętni będą mieć okazję zaopatrzyć się w dekoracje i kartki świąteczne przygotowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Ponadto będzie można posilić się kawą, ciastem, hot-dogami czy żurkiem, do tego kino czy okazja do wspólnego tańca, ale to nadal nie wszystko. Szczegóły opisano w mediach społecznościowych:

Punktem kulminacyjnym będzie przedstawienie, w którym wystąpią uczniowie i nauczyciele, a w budynku będzie stoisko DKMS przygotowane z myślą o osobach, które bezinteresownie chcą nieść pomoc, zgłaszając się do bazy potencjalnych dawców szpiku.