play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Policja szuka zaginionego mężczyzny

today5 sierpnia 2022

Background

Policja szuka zaginionego mężczyzny. Henryk Kabut wyszedł z domu w nocy z 28 na 29 lipca i dotąd nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Czterdziestoczteroletni mężczyzna może, jak informuje policja, poruszać się motorowerem marki Romet. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

Henryk Kabut uznawany za zaginionego

44-letni Henryk Kabut jest mieszkańcem Żarek Letnisko. Mężczyzna zaginął po tym, jak w nocy z 27 na 28 lipca 2022 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Niewykluczone, że porusza się szarym motorowerem marki Romet o numerach rejestracyjnych: SMY 50X9.

Co policjanci piszą na temat wyglądu zaginionego? Wiek z wyglądu 45 lat, wzrost ok 185cm; sylwetka szczupła; łysiejący, znaki szczególne: posiada tatuaż w kształcie wilka na ramieniu. Mężczyzna jest, co zaznacza w swoim komunikacie policja, uzależniony od alkoholu.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z myszkowską Policją pod numerem telefonu: 47 8584-255  lub z najbliższą jednostką Policji – numer telefonu alarmowego 112.

Źródło i zdjęcie: KPP Myszków

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content