Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Świąteczne Zbieranie Jajek Wielkanocnych. Ostatni dzień zapisów

Autor: w dniu 2023-04-06

Już w Wielką Sobotę odbędzie się Świąteczne Zbieranie Jajek Wielkanocnych w Piekarach Śląskich. Dziś ostatnia okazja, by zgłosić udział dziecka w tej zabawie.

Świąteczne Zbieranie Jajek Wielkanocnych to zabawa, która jest popularna w Piekarach Śląskich już od wielu lat. Organizatorzy przypominają kiedy, gdzie i o której odbędzie się w tym roku.

-Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję tej świątecznej zabawy dla dzieci, które odbędzie się w tradycyjnie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Olimpijskiej w wielkosobotni poranek, 8 kwietnia. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Zapraszamy pociechy w wieku do 10 lat, które podzielone na trzy grupy wiekowe będą zbierać plastykowe środki jajek, które wymienimy na smaczne czekoladowe jajka niespodzianki. Z zajęczych przecieków doszły mnie słuchy, że szykują się dodatkowe niespodzianki. Życzę wszystkim uczestnikom udanej zabawy, która wprowadzi nas radośnie w obchodzenie Świąt Wielkanocnych – zachęca radny Stanisław Plajzner – inicjator i organizator wydarzenia w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Piekary Śląskie, wspólnie z radnymi Obywatelskiego Klubu Radnych, grupą społeczników, Miastem Piekary Śląskie oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Zabawa dla dzieci w różnym wieku

Zabawa przygotowana jest z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta do 10 roku życia (rocznik 2013 i młodsi). Poszczególne grupy dzieci przychodzić będą na wyznaczone godziny. O godz. 9.00 – roczniki 2013-2015; godz. 9.45 – roczniki 2016-2017 i na godz. 10.30 – najmłodsze dzieci z roczników 2018 i młodsi.

– Ze względów organizacyjnych w zabawie wezmą udział dzieci wcześniej zapisane. Zapisy zgodnie z regulaminem odbywać się będą do czwartku, 6 kwietnia. Pozostałe dzieci będą mogły też liczyć na drobne słodkości – dodaje Stanisław Plajzner.

W czasie imprezy wejście na stadion odbywać się będzie od ul. Maczka (od strony Monte Carlo), a wyjście z terenu zabawy od strony ul. Olimpijskiej. Dla tych, którzy do tej pory nie dokonali zapisu ważna wiadomość, bo… trzeba się pośpieszyć i wykorzystać ostatnią okazję. Zapisy prowadzone są już tylko dziś do godziny 14:30. Wystarczy zadzwonić do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 32 768 10 10 w Dziale Promocji i Sportu MOSIR.


Kontynuuj czytanie