Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Poniwiec – Mała Czantoria dobrym miejscem na narty

Autor: w dniu 2023-02-03

Warunki pogodowe stały się typowo zimowe, co zresztą widać za oknem. To dobra informacja dla miłośników białego szaleństwa.

Sypnęło śniegiem w górach, a temperatury spadły poniżej zera. To idealne warunki dla narciarzy. Można w pełni korzystać z zalet beskidzkich ośrodków.

Poniwiec – Mała Czantoria – dobre miejsce dla narciarzy

W związku z panującą obecnie aurą bardzo dobre warunki do jazdy są w Szczyrku, Wiśle, ale też w Ustroniu – na Małej Czantorii w ośrodku Poniwiec:

-Warunki są już bardzo dobre. Trasy otwarte – zarówno główna trasa, jak i dwa orczyki. Nasza dolna stacja jest na wysokości 600 metrów, czyli nawet jak na dole pada śnieg z deszczem czy deszcz, u nas często pada śnieg. Trasa 900 metrów i dwa orczyki – dla początkujących i średniozaawansowanych – mówi Łukasz Supeł z ośrodka Poniwiec.

Wygląda na to, że sezon narciarski w Beskidach tak naprawdę dopiero teraz rozpoczyna się na dobre. Opady śniegu mają być obfite, co oznacza, że sprzyjające warunki do szusowania powinny utrzymać się w najbliższym czasie. W opisywanym miejscu nie brakuje również innych atrakcji. Co jeszcze przygotowano dla gości?


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.