Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Poszukiwany i pijany złapany przez policję

Autor: w dniu 2023-05-31

Mężczyzna został skontrolowany przez policjantów. Wówczas wyszło na jaw, że ma na sumieniu sporo przewinień i trafi za nie do więzienia.

Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali kierowcę Audi. Podczas badania alkomatem wyszło na jaw, że ma w organizmie promil alkoholu. Dodatkowo, jak się okazało, ma na sumieniu też inne przestępstwa.

Poszukiwany i pijany złapany przez policję

Stróże prawa z będzińskiej drogówki skontrolowali kierowcę Audi. Wyszło na jaw, że 33-letni mieszkaniec Będzina ma sporo na sumieniu. Mężczyzna był pijany, a narkotester wskazał, że może być również pod wpływem środków odurzających, to jednak ostatecznie potwierdzi wynik pobranej do badania krwi. Dodatkowo w samochodzie znaleziono amfetaminę.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie informatycznej okazało się, że kierowca jest poszukiwany – ma do odbycia karę 1,5 roku więzienia. Stróże prawa ustalili również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym jechał, nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

33-latek został zatrzymany. Teraz trafi do więzienia, gdzie odbędzie zaległą karę. Za pozostałe przewinienia odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Będzin