Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaginęła Bronisława Głębocka. Cierpi na demencję

Autor: w dniu 2023-05-31

Trwają poszukiwania zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Kobieta cierpi na demencję starczą oraz może mieć problemy z komunikacją. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Rajczy poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Co wiadomo na temat zaginięcia kobiety?

Bronisława Głębocka wyszła z zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego

Pracownicy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej poinformowali wczoraj o 7.00 o zaginięciu kobiety. Jak wynika z zapisu kamer monitoringu, seniorka wyszła z obecnego miejsca zamieszkania 29 maja około godziny 20.30. W poszukiwania, oprócz policjantów, zaangażowane zostały również pozostałe służby w tym ratownicy GOPR, strażacy z PSP oraz OSP.

Fot. KPP Żywiec

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost około 160 cm, włosy krótkie siwe. W chwili zaginięcia ubrana była w kombinezon jednoczęściowy koloru niebieskiego oraz zielony sweter.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rajczy pod numerem telefonu 47 85 727 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.