Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Poszukiwany wpadł, bo… ukradł chipsy

Autor: w dniu 2023-03-16

Różne osoby ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć kary. Czasem jest tak, że wpadają w ręce służb w dość nietypowych okolicznościach. 

Oficer dyżurny kłobuckiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży chipsów, do której doszło w jednym ze sklepów samoobsługowym na terenie Kłobucka.

Chipsy zaprowadzą go do więzienia

Pracująca w markecie kobieta informowała, że mężczyzna wyszedł ze sklepu jak gdyby nigdy nic, choć za nim wybiegła i zwróciła mu uwagę. Na miejsce skierowano kłobuckich dzielnicowych, którzy przejrzeli monitoring i rozpoznali w złodzieju osobę poszukiwaną. Okazało się, że mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 4 miesięcy. Mundurowi namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży, który na podstawie Polecenia Doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, był poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. 43-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie, ale zanim do tego doszło, "uregulował" rachunek za skradzione chipsy. Musiał też zapłacić mandat za to, że wyszedł z nimi bez płacenia.

Źródło: KPP Kłobuck