Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Retransmisja koncertu André Rieu w kinie Zacisze

Autor: w dniu 2023-09-04

André Rieu wraz ze swoją orkiestrą przyciąga tysiące odbiorców na całym świecie. Wydarzenia te są niezapomnianym widowiskiem i można przekonać się o tym w kinie Zacisze w Piekarach Śląskich. 

Retransmisje koncertów André Rieu cieszą się dużą popularnością, a ci, którzy nie mieli okazji przekonać się o tym w różnych miejscach na mapie świata, mogą poczuć ten klimat w kinie Zacisze. Najbliższa retransmisja będzie wyświetlana 17 września o godzinie 17.00.

André Rieu w kinie Zacisze

Retransmisja letniego koncertu z Maastricht Andre Rieu "MIŁOŚĆ MIESZKA POŚRÓD NAS!" (2023) to nowy kinowy koncert Andre Rieu i Orkiestry Johanna Straussa. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju "Love Is All Around". Słyszeliśmy go choćby w filmie "Cztery wesela i pogrzeb", w wykonaniu Wet Wet Wet.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: "Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie". Czyż nie jest to rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie czas ze swoimi bliskimi?

Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro zaprosił tym razem? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!

Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)

Napisy: polskie

Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Szczegóły wydarzenia na www.kinozacisze.pl oraz w kasie kina, gdzie można zakupić bilety. Najbliższa projekcja 17 września o godzinie 17.00.